Vyberte stránku

Jak

se

zorientovat?

Navštívíte-li eshop s korejskou kosmetikou poprvé, zřejmě vás zaskočí obrovské množství značek v nabídce. Bez pomoci nebo trošku vyhledávání na internetu se neobejdete. 

Na druhou stranu, i když by jste slepě vybrali jakýkoliv produkt, řekla bych, že budete příjemně překvapeni kvalitou.

korejská kosmetika

 

má dlouhou historii a dnes má několikaletý náskok před zbytkem světa. Moje osobní zkušenost je velmi pozitivní. Trendy a recenze nejen korejské kosmetiky sleduji už léta. Ráda se podělím o informace, které jsem nasbírala.

Berte tedy popisy jednotlivých značek jako mix osobní zkušenosti a informací nalezených při zkoumání, zda koupit či nikoliv. Snad vám při orientaci v eshopu pomůžou následující tipy.

Pro začátek si představíme několik nejoblíbenějších značek a produktů

7

innisfree

Je velmi oblíbená značka a zameřuje především na přírodní ingredience. Asi nejznámější produktovou řadou je Green Tea s produkty ze zeleného čaje z vlastních plantáží na legendárním ostrově Jeju. Innisfree má výborný poměr cena-kvalita. Nabídka značky je velmi široká.

Já velmi ráda a opakovaně kupuji různé pleťové krémy. V zimě miluji Innisfree Ginger Honey Cream, v létě zase Green Tea Balancing Cream. Zkoušela jsem také sérum ze zeleného čaje. Extrémně oblíbená je také maska z sopečného jílu opět z Jeju. Tu jsem nezkoušela.

skinfood

Značka Skinfood, jak už název naznačuje, se týká jídla. Toto jídlo pro pleť si zamilujete. Jedná se především o pleťové masky s použitím od 5 do 15 minut. Zákazníci milují všechny typy. Podívejte se například na recenze na Amazonu či Korejské Sokoglam nebo Influenster.

Cena těchto produktů je výborná! Vydrží vám překvapivě dlouho. Je to např. jemná peelingová maska z hnědého cukru, moje oblíbená je medová maska s hnědým cukrem a jahodová. Jsem zvědavá, kdo neodolá a ochutná…pište do komentářů 😛
Další, kterou se chystám vyzkoušet je rýžová. Ta je zklidňující, projasňující.
Více o těchto maskách v detailní recenzi.

7

cosrx

Název této značky vypadá jako jazykolam. Čte se dohromady jako ,,kos ár ex“.

Velmi oblíbená Korejská značka nabízí celé spektrum produktů: mycí gel, tonery, esence, séra, krémy, exfoliace. Hvězdné produkty jsou šnečí esence 96% COSRX ADVANCED SNAIL 96 MUCIN POWER ESSENCE, která má viditelný efekt, dále mycí gel s nízkým PH jemný k pokožce COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser. Tato značka má tolik hitů, že si zaslouží samostatný článek. Je cenově příznivá a současně kvalitní.

etude house

Značka je cenově nejvíce příznivá ze všech 5 zmiňovaných. V Etude House věří, že život je sladký a také, že sladký sen o kráse lze uskutečnit. Veselá barevná balení produktů lákají mladší zákaznice.

Nenechte se ale zmást. Etude House nabízí zajímavé produkty pleťové kosmetiky pro všechny věkové skupiny. např kolagenovou řadu. K novějším skincare produktům patří skvělá řada pro citlivou pokožku Soon Jung, která je jedinečná a extrémně oblíbená kvůli své kvalitě, složení i ceně. Já se připojuji, zklidňující efekt se dostavil okamžitě a zatím jsem nenašla 100% konkurenta Soon Jung toneru i mléka.
Velkou část nabídky Etude House tvoří také make-up.

7

missha

Jako poslední v dnešních 5 značkách je hvězda na seznamu. Missha je dnes už mezinárodně velmi známá značka.

Ikonickým produktem této oblíbené značky je např. esence Time Revolution First Treatment Essence. Zázračná vodička, která si získává oblibu celosvětově. Co je na esencích tak zajímavého? Než se k tomu dostaneme na tomto blogu, přečtěte si článek z New York Times (pouze v EN).

Missha má prodejny po celém světě. Má tolik produktových řad a top produktů, že tato značka vám klidně zamotá hlavu. Vedle esencí jsou oblíbené aqua krémy např.  Šnečí Super Aqua Cell Renew Snail Cream a mnohé další aqua krémy. Další hit z oblasti make-up například Perfect Cover BB Cream s výborným krytím a ještě mnoho dalšího.

Tolik k prvním 5 značkám korejské péče o pleť. Informace o dalších značkách se objeví již brzy.

Koukněte mezitím na další zajímavé tipy

Axinka

 

Další články