Vyberte stránku

Zde najdete

více než 6 možností,

kde koupit

Korejskou kosmetiku. 

 Jihokorejskou kosmetiku nakupuji již 5. rokem. Já a mé kamarádky jsme vyzkoušely různé eshopy i kamenné prodejny v ČR.

Průzkum, jak je to s dostupností na Slovensku, doplním v samostatném článku.

Eshopy s korejskou kosmetikou

Nejjednodušší je nákup korejské kosmetiky v kamenné prodejně. Nicméně v ČR je nabídka značně omezená co do počtu značek i šíře nabízeného sortimentu. Ceny také odrážejí vyšší náklady. Info o Dostupnosti v ČR zde.

Pojďme se podívat na to nejvíce zajímavé. Korejské eshopy s kosmetikou. Nedivte se, když vám některé eshopy budou připadat jako přes kopírák. Ceny dopravy v e-shopech uvádím jak za normálních okolností, tak aktuálně během pandemie COVID-19.

jolse

Ze začátku jsem objednávala hlavně na Jolse. Při objednávce nad 40USD kdysi mívali dopravu poštou zdarma. Cenově je JOLSE zlatá střední cesta. Každý víkend běží nějaká slevová akce na vybraný seznam značek. Jsou vstřícní, komunikují a posílají rychle.

UPDATE 2021: Jolse nyní dopravuje výhradně expres službou, což je rychlé, ale zároveň pokaždé zřejmě zaplatíte DHL Express 20% DPH z hodnoty nákupu plus náklady celního řízení ca 500 Kč.
Při objednávce kolem 35-100 USD je poštovné 18 USD.
Při objednávce za 120 USD již máte poštovné zdarma. Pořád platí, že nejspíš doplatíte DPH a poplatek DHL Express.

yesstyle

Dalším oblíbeným místem je Yesstyle. Tento korejský eshop nabízí široký sortiment všeho možného a taky nabízeli  poštovné zdarma.

Můžete používat a kombinovat slevové kódy a kupóny a získáte tak od 5 do 12% („AXICZSK21“) slevu nad rámec již zlevněného zboží.

Z K-beauty jsem tady našla nejširší nabídku značek a produktů. Zajímavostí je, že zde koupíte také produkty Japonské kosmetiky „J-Beauty“. Někdy si kvůli dostupnosti několika produktů možná chvilku počkáte na expedici objednávky, vždy ale uvádějí jak dlouho. Všechny z mých 5 objednávek dorazily bez problémů.

UPDATE 2021: Yesstyle zůstává stejné a zatím nejlepší varianta. Má dopravu již od 7 USD poštou. Zdá se, že bez váhového limitu.

S mým kódem „AXICZSK21“ získáte dodatečnou slevu 5% na celý první nákup, při opakovaném nákupu jsou to 2%. K tomu máte 10% slevu z prvního nákupu na Yesstyle

stylekorean

Stylekorean je podobný jako Jolse. Nemám zkušenost s cenou dopravy.

stylevana

Stylevana je relativně nový eshop. Cenově jsou srovnatelní s Yesstyle. Nově zasílá do České republiky i na Slovensko! Jupí! Při objednávce za 45 USD je poštovné s pojištěním balíčku za necelých 7 USD, bez pojištění za 5 USD.
Při objednávce kolem 75 USD již doprava s pojištěním za 3 USD, bez pojištění zdarma.

UPDATE 2021 : Balíček dorazil v pořádku a doručovací služba nepožadovala poplatky ani DPH. Škoda, že nepřibalili ani jeden vzoreček

beautynetkorea

Za zmínku stojí také eshop Beautynetkorea. Jsou zajímaví nízkými cenami, které pak dohání v ceně za dopravu a výsledná cena může být vyšší, než čekáte. Cena dopravy se tady odvozuje od celkové váhy balíčku. Dobrá zpráva je, že u každého produktu je uvedená váha.

Odlišují zajímavou nabídkou deluxe vzorků (samples). Tyto mini-lahvičky esencí, tonerů, mini-krémy atd. můžete pojmout jako cestovní kosmetiku, či jako dárek.

Dále stojí za to nakoupit si tady textilní (plátýnkové) či gelové masky. Mají nízkou váhu a velmi dobré ceny tj. např. 2 USD u masek, které běžně stojí 5 USD.

UPDATE 2021: Beautynetkorea chce za dopravu kolem 38 USD při objednávce 4 produktů s váhou ca 1,1kg. Dopravce je DHL express s podmínkami viz nahoře.

 

» Další možnosti

Ještě tady jsou eshopy Sokoglam, iHerb nebo Amazon. U těchto si nejsem jistá, kolik km ten produkt nacestuje po světě, než se dostane k vám.

Poslední tip: Když se vám zdá, že je s vaší objednávkou něco v nepořádku např. čekáte na expedici balíčku příliš dlouho nebo máte jakékoliv jiné dotazy, kontaktujte zákaznické centrum prodejce. Ozvou se vám a budou se snažit pomoct. Taková je alespoň moje zkušenost.

Již brzy tady najdete další nákupní tipy. Mezitím se můžete seznámit s 5 značkami a 5 produkty korejské kosmetiky nebo koukněte na recenze.